Përshkrim

XO WX020 është një karikues i krijuar për të karikuar smartphone.

Thjesht vendosni smartphone-in tuaj dhe karikuesi do ta karikojë automatikisht.

Kjo e bën atë të përsosur për përdorim në shtëpi ose zyrë.

Rekomandohet të përdorni karikues QC 2.0 / QC 3.0 për të marrë intensitetin më të lartë të karikimit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karikues Wireless XO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products