Karikues Wireless XO

1,250 L1,500 L (-17%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K13-513 Kategoritë: ,

XO WX020 është një karikues i krijuar për të karikuar smartphone.

Thjesht vendosni smartphone-in tuaj dhe karikuesi do ta karikojë automatikisht.

Kjo e bën atë të përsosur për përdorim në shtëpi ose zyrë.

Rekomandohet të përdorni karikues QC 2.0 / QC 3.0 për të marrë intensitetin më të lartë të karikimit

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Karikues Wireless XO”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

1,250 L1,500 L (-17%)

Shto në Kasë