Përshkrim

Karrige ushqimin e pershtatshe per bebet nga 6 deri ne 36 muaj.

Nga 6- 9 muajsh ai mund te perdoret ne formen e “djepit” dhe nga 9-36 muaj ne formen e “karriges”.

Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtatshme.

Gjithashtu, e rregullueshme ne 3 pozicione lartësie dhe gjatësi.

Kjo karrige eshte e pajisur me ndareset, mbulese prej lekure, rrota te pasme dhe shporten e madhe.

Shume i lehte per t’u pastruar me nje sfungjer (duke përfshirë mbulesën e lëkurës).

Perfshin dhe nje mbulese pellushi shume te bute dhe komode.

I lehte per t’u perdorur me vetem nje dore.

Ngjyrat: col 222, col 242, col 241, col 235

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karrige ushqimi Istante – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products