Përshkrim

Karrige ushqimi Mini plus – Cam

  • Mbeshtetesja e shpines dhe e kembeve e rregullueshme ne 3-pozicione.
  • Tabaka e gjere dhe e rregullueshme.
  • Mbulese e bute dhe e lehet per tu pastruar.
  • Rripat e sigurimit mbeshtet ne 5-pika.
  • E shoqeruar me shport.

Permasat:

  • E hapur : L 62,5 – W 83 – H 111 cm
  • E mbyllur : L 62,5 – W 23 – H 99 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karrige ushqimi Mini plus – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products