Përshkrim

Karrige ushqimin e pershtatshe per bebet nga 6 deri ne 36 muaj.

Me 8 nivele lartesie te rregullueshme.

Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtatshme.

Nga 6- 9 muajsh ai mund te perdoret ne formen e “djepit” dhe nga 9-36 muaj ne formen e “karriges”.

Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtatshme.

Gjithashtu, e rregullueshme ne 3 pozicione lartësie dhe gjatësi.

Shume i lehte per t’u pastruar me nje sfungjer (duke përfshirë mbulesën e lëkurës).

Ngjyrat: col 240, col242, col 235

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Karrige ushqimi Pappananna – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products