Karrige ushqimi Pappananna – Cam

13,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

9 in stock

Karrige ushqimin e pershtatshe per bebet nga 6 deri ne 36 muaj.

Me 8 nivele lartesie te rregullueshme.

Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtatshme.

Nga 6- 9 muajsh ai mund te perdoret ne formen e “djepit” dhe nga 9-36 muaj ne formen e “karriges”.

Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtatshme.

Gjithashtu, e rregullueshme ne 3 pozicione lartësie dhe gjatësi.

Shume i lehte per t’u pastruar me nje sfungjer (duke përfshirë mbulesën e lëkurës).

Ngjyrat: col 240, col242, col 235

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Karrige ushqimi Pappananna – Cam”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Karrige ushqimi Pappananna - Cam

Karrige ushqimi Pappananna - Cam