Karrige ushqimi Smarty Pop- Cam

6,890 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K62-58

Ska rendesi mosha, tani me karrigen smarty pop femija juaj do jete i ulur ne tryeze me ju, me nje siguri te larte dhe komoditet.

 1. E pershtatshem per femije nga 6-36 muaj.
 2. Lartesi e rregullueshme ne 4-nivele.
 3. Patrohet lehte me nje sfungjer.
 4. Pelhurae e levizshme dhe lahet ne 30 grade.
 5. Mbyllje ultrakompakte — Po jo vetem, ju mund ta merni me vete kudo qe te shkoni fale lehtesi te palosje se karriges.
 • Hapur:  37 –  42 – 50 cm
 • Mbyllur:  37 –  42 –  13 cm

Ajo vendoset siper nje karrige te zakonshme, kujdes te mos harroni te vendosni rripat e sigurimit qe ka karrigja Smarty pop duke e lidhur me karrigen e zakonshem, qe femija juaj te mos rrezohet.

Be the first to review “Karrige ushqimi Smarty Pop- Cam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Karrige ushqimi Smarty Pop- Cam

6,890 L

Add to Cart