Karrige ushqimi Smarty – Cam

5,790 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K62-52

Ska rendesi mosha, tani me karrigen smarty femija juaj do jete i ulur ne tryeze me ju, me nje siguri te larte dhe komoditet.

Ajo vendoset siper nje karrige te zakonshme, kujdes te mos harroni te vendosni rripat e sigurimit qe ka karrigja Smarty duke e lidhur me karrigen e zakonshem, qe femija juaj te mos rrezohet.

Po jo vetem, ju mund ta merni me vete kudo qe te shkoni fale lehtesi te palosje se karriges.

Be the first to review “Karrige ushqimi Smarty – Cam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Karrige ushqimi Smarty - Cam

Karrige ushqimi Smarty - Cam

5,790 L

Add to Cart