Përshkrim

Ska rendesi mosha, tani me karrigen smarty femija juaj do jete i ulur ne tryeze me ju, me nje siguri te larte dhe komoditet.

Ajo vendoset siper nje karrige te zakonshme, kujdes te mos harroni te vendosni rripat e sigurimit qe ka karrigja Smarty duke e lidhur me karrigen e zakonshem, qe femija juaj te mos rrezohet.

Po jo vetem, ju mund ta merni me vete kudo qe te shkoni fale lehtesi te palosje se karriges.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karrige ushqimi Smarty – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products