Përshkrim

Karroce 2ne 1 set Mikelino.

Set perfshine:

 • Karroce

Me tre nivele te ndryshme:

1- I shtrire, ( portobebe )

2-Gjysem i shtrire.

3- Ndejtese.

 • Kosh ( sexholino ) e pershtatshme per femije deri ne 18 muajsh.
 • Plus cante me rrip te gjate qe mund ta vendos ne sup ose fal kopsave vendoset edhe ne  karroce.

 

 • Skelet eshte material  alumini dhe eshte i pershtatshem qe ne te te vendoset karroca ( koshi ) dhe sexholinoja
 • Goma qe rrotullohen 360 grade te pershtatshme per cdo lloje terreni sidhe frena ne gomat e pasme.
 • E paisur me amortizator.
 • E lehte per tu mbyllur dhe e vogel pasi mbyllet.
 • Mbulese kembesh per karrocen dhe sexholinos
 • Tenda me disa pozicione te ndryshme dhe  material astar brenda.
 • Shporte e madhe shopping
 • Doreze me disa pozicione levizje dhe me veshje lekure qe edhe mund te hiqet.
 • Material i plote dhe dizenje fantastik.
 • Fal material te saj super cilesore krijon komoditet per femijen tuaj.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce 2ne 1 set Mikelino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products