Përshkrim

Karroce 2ne1 per femije… Shume e rehatshem.

Ne tre nivele te ndryshme:

1- I shtrire, ( portobebe )

2-Gjysem i shtrire.

3- Ndejtese.

Gjithashtu edhe i paisur me nje koshe qe te vendosesh gjerat te ndryshm, goma me matrial neoprene te pershtatshme per cdo lloj terreni dhe mbi te gjitha me amortizim.

E disponueshme edhe ne ngjyre vishnje.

 

Per femijet nga 1-muaj ne 3-vjece.

Permasat: 80 me 38 portobebeja ndersa  skeleti ( trupi )  i karroces 60 gjersia nga goma ne gome.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce 2ne1 per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products