Përshkrim

Karroce per femijen tuaj super e rehatshem.

  • Karroce per femijet, me 6 rrota, e markes Cam.
  • E pershtatshme per femije te moshave 6-36 muajsh.
  • Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires. Ka mbulesen per kembet.
  • Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.
  1. Permasat kur eshte e hapur: 50x79x101 cm
  2. Kur eshte e mbyllur: 50x39x83 cm
  • E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.
  • Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.
  • Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.
  • Rrotat e para jane dyshe, rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce Cam-portofino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products