Karroce Cubo – CAM

20,000 L25,000 L (-20%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K62-94

Karroce per femije Cubo -CAM

E vogel dhe e lehte si asnje tjeter 54 cm e mbyllur dhe vjen ne trajten e nje cante supi  dhe peshon  vetem 6.8 kg.

Komoditet dhe rehati maksimal per femijen tuaj.

E pershtatshem per femije 0 muaj +

Rrip sigurimi mbeshtetur ne 5 pika.

Goma e perparme jane teke , sistem frenimi tek gomat pas sidhe rrotullim 360 grade.

Skelet/kornize alumini.

Tende/omrelle ne disa pozicione.

Mbeshtetese kurrizi  shume funksionale deri ne piken 180 grade.

 

 

Be the first to review “Karroce Cubo – CAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews

Menuja kryesore

20,000 L25,000 L (-20%)

Add to Cart