Përshkrim

Karroce Mikelino 2ne1 + kosh per makine

Set perfshine:

  • Karroce

Ne tre nivele te ndryshme:

1- I shtrire, ( portobebe )

2-Gjysem i shtrire.

3- Ndejtese.

  • Karsit ( kosh relax per makine)
  • Dhurate Cante

Skelet i karroces eshte material  alumini dhe eshte i pershtatshem qe ne te te vendoset karroca apo koshi.

Koshi ( Karsit)  eshte me rrip sigurim dhe mbeshtetet ne 5 pika sidhe permban  izofiks qe mund te luaj rrolin e sexholinos per femijen deri ne 18 muajshe.

Goma qe rrotullohen 360 grade te pershtatshme per cdo lloje terreni sidhe frena ne gomat e pasme.

E lehte per tu mbyllur dhe e vogel pasi mbyllet.

Mbulese kembesh per karrocen.

Tenda me disa pozicione te ndryshme.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce Mikelino 2ne1 + kosh per makine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products