Përshkrim

Karroce per binjaket…

  • Me strukture alumini.
  • Gome mishi dhe te pershtatshme per cdo lloj terreni .
  • Material 100% poliester.
  • E paisur me rripe sigurimi.
  • Mbyllet lehte si nje liber dhe eshte mjafte kompakte.
  • Manual perdorimi.
  • E pershtatshme per femije nga 6-muajsh deri ne 15 kg.
  • Ngjyrat kuqe/blu.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce per binjaket ‘Peg Perego’”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products
More Products