Përshkrim

Karroce per femije Compass – CAM

E vogel dhe e lehte si asnje tjeter 57 cm e mbyllur dhe vjen ne trajten e nje valinxheje dhe peshon  vetem 6.9 kg.

Komoditet dhe rehati maksimal per femijen tuaj.

Rrip sigurimi mbeshtetur ne 5 pika.

Goma e perparme jane dopje dhe me sistem mbyllje , sistem frenimi tek gomat pas sidhe rrotullim 360 grade.

Skelet/kornize alumini.

Tende/omrelle ne disa pozicione.

Mbeshtetese kurrizi  shume funksionale deri ne piken 180 grade dhe me hapje ansore ideale per ditet e ngrohta.

Mbeshtetesja e kembeve me lartesi te rregullueshme..

Shporte e madhe shopping..

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Karroce per femije Compass – CAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products