Karroce per femijet Agile

7,990 L9,990 L (-20%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K62-19

Karroca Agile nga firma italiane CAM.
Vjen me nje dizenjim praktik dhe te lehte per shitjet e perditshme. Eshte e përshtatshme për ta perdorur edhe nese jeni me transport publik duke pasur parasysh mbylljen praktike dhe të shpejtë ne forme ombrelle.
Tenda bëhet e pershtatshme per kohe me diell duke i ofruar me shume rehati vogelushit tuaj.

Mbështetësja ka 2 pozicione, mbyllja është kompakte dhe mund të bëhet pa çmontimin e shiritit mbrojtës.
Rrotat e para jane bllokuese dhe rrotulluese.
Për fëmijët nga 6 deri në 36 muaj.
Karroca eshte teper e lehte ne perdorim si dhe ne peshe vetëm 5.9 kg.

Be the first to review “Karroce per femijet Agile”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.46 4.46 rating from 63 reviews

Menuja kryesore

Karroce per femijet Agile

7,990 L9,990 L (-20%)

Add to Cart