Përshkrim

Karroca Agile nga firma italiane CAM.
Vjen me nje dizenjim praktik dhe te lehte per shitjet e perditshme. Eshte e përshtatshme për ta perdorur edhe nese jeni me transport publik duke pasur parasysh mbylljen praktike dhe të shpejtë ne forme ombrelle.
Tenda bëhet e pershtatshme per kohe me diell duke i ofruar me shume rehati vogelushit tuaj.

Mbështetësja ka 2 pozicione, mbyllja është kompakte dhe mund të bëhet pa çmontimin e shiritit mbrojtës.
Rrotat e para jane bllokuese dhe rrotulluese.
Për fëmijët nga 6 deri në 36 muaj.
Karroca eshte teper e lehte ne perdorim si dhe ne peshe vetëm 5.9 kg.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce per femijet Agile”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products
More Products