Përshkrim

Me peshe te lehte ( vetem 11.2kg ) dhe kompakte ( vetem 105 cm ne lartesi) me kornize alumini.

Mbeshtetese shpine shume-pozicionale te pershtatshme qe nga lindja.

Vend te gjere dhe te thelle te mbeshtetur ne 5 pika sigurie.

Me goma / rrota me sistem bllokimi/frenimi para dhe pas  jane te sinkronizuara.

 

Aksesoret qe perfshihen jane:

  • 2 tenda/ombrella me disa pozicione
  • Shporte pazari/shopping
  • 2 mbulesa te kembeve qe lahen ne 30 ° C

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Karroce per femijet binjake Twin FLip – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products
More Products