Përshkrim

Karroce Fluido Allegria -Cam

 

  1. Ndejtese: mbeshtetesja e shpines ka 3 funksione shtrireje te plote 180, 90 dhe 130 grade. Edhe (perballe nenes 0-12 muaj dhe perballe rruges nga 12 deri ne 36 muaj).
  2. Mbulese per kembet.

Gomat qe pershtatet ne cdo lloj terren, me sistem bllokimi, rrotullim 360 grade dhe amortizim.
E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce.

Kornize/skelet  alumini.

  • Peshon vetem 8.8 kg
  • E hapur: 57-86, 5-100 cm
  • E mbyllur : 57-26-83 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce Dinamico Convert-CAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products