Karroce Dinamico Convert-CAM

36,900 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: k62-95

Karroce Fluido Allegria -Cam

 

  1. Ndejtese: mbeshtetesja e shpines ka 3 funksione shtrireje te plote 180, 90 dhe 130 grade. Edhe (perballe nenes 0-12 muaj dhe perballe rruges nga 12 deri ne 36 muaj).
  2. Mbulese per kembet.

Gomat qe pershtatet ne cdo lloj terren, me sistem bllokimi, rrotullim 360 grade dhe amortizim.
E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce.

Kornize/skelet  alumini.

  • Peshon vetem 8.8 kg
  • E hapur: 57-86, 5-100 cm
  • E mbyllur : 57-26-83 cm
Be the first to review “Karroce Dinamico Convert-CAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Karroce Dinamico Convert-CAM

36,900 L

Add to Cart