Karte Memorie 32gb micro sd 10 mb/s

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: kk-264

Karte Memorie 32gb micro sd 10 mb/s

Marka : Micro sd HC

Kapaciteti i memories: 32 GB

Perdoret per video, fotografi, muzikë dhe filma.

Micro sd HC siguron shpejtësi me transferim deri në 10MB/s.

Kjo kartë ka shpejtësine për regjistrimin dhe shikimin e videove Full HD.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Karte Memorie 32gb micro sd 10 mb/s”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Karte memorie

Karte Memorie 32gb micro sd 10 mb/s