Përshkrim

Marke Sandisk

Kapaciteti i memories 32 GB

Perdoret per video, fotografi, muzikë dhe filma.

Sandisk Ultra siguron shpejtësi me transferim deri në 98MB/s.

Kjo kartë ka shpejtësine për regjistrimin dhe shikimin e videove Full HD.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra 98 mb/s”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products