Përshkrim

Kase celesi per Land Rover.

Me 3 butona per funksione te ndryshme.

Pa cip, pa bateri.

Sherben per ta zevendesuar kasen tuaj te demtuar me ate te re.

Mjafton qe te hiqni komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

Materiali plastike

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kase celesi per Land Rover FRELANDER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products