Përshkrim

Kase celesi per Range Rover kryesisht per makinat e reja.

Me 4 butona.

Pa cip, pa bateri, .

Sherben per ta zevendesuar kasen tuaj te demtuar me nje te re .

Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kase celesi per Range Rover”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products