Kase celesi Peugeot me 2 butona

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K131-

Me 2 butona per funksione te ndryshme.

Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike.

Sherben per ta zevendesuar me kasen tuaj ekzistuese te vjeter apo te thyer. Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

Pershtatet për modelet e makinave te prodhuara pas viteve 2000.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kase celesi Peugeot me 2 butona”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Kase celesi Peugeot me 2 butona

Kase celesi Peugeot me 2 butona