Përshkrim

Radio e makinës me ekran me prekje 7 inç: Stereo i vetëm i makinës është projektuar me një ekran me prekje 7 inç , ju mund ta ktheni manualisht ekranin sipas dëshirës.
Rezolucioni i ekranit është 1920 * 1080, duke ju sjellë përvojën më të mirë vizuale.
Navigimi GPS dhe Wi-Fi: Ky stereo makine e vetme Android ka një APK universale të hartës, mbështet navigimin jashtë linje dhe hartat online, hartat jashtë linje duhet të lidhin wifi për t’u shkarkuar. Me WiFi mund të shkarkoni aplikacionet tuaja të preferuara.
★Bluetooth & FM:Radio makine e vetme me Bluetooth, mbështet thirrjet pa duar, luajtjen e muzikës. Radioja dixhitale FM me cilësi të lartë mbështet kërkimin automatik dhe manual dhe mund të dëgjojë lajme dhe informacione mbi trafikun në kohë reale.
★Lidhja e pasqyrës Android/IOS: Ky stereo i vetëm makine me din Android mund të lidhet me një telefon celular Android ose iPhone nëpërmjet një sistem  të dhënash. E përputhshme me versionin më të fundit të telefonave celularë (Android 10.0/IOS15.0).

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kasetofon me ekran TFT LCD 7 inc Android player”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products