Kasetofon per makine me Ekran 7″ Touch Screen

7,890 L13,990 L (-44%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K13-350

Kasetofon per makine me ekran me prekje.

Suporton Bluetooth, TF Karte, USB.

Rezolucioni 1080 P.

Suporton format Audio MP3/ WMA/WAV/FLAC/OGG/APE.

Suporton format video MP5/VCD/MP1/MP2/DIVX/XVID/MP4/H263/H264/SWF/AVI/ASF/MJPEG.

Fuqia maksimale 4 x 45W.

Shumëllojshmëri opsionesh audio: Jazz / pop / rock / classic

FM Radio 87.5 -108.00 HZ.

Telekomande.

 

Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

 1. by Daniel

  Pershendetje …keni akoma si ky kasetofoni

  • by Serxhio

   Pershendetje, kemi ne gjendje.
   Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin 0699593545 ose ne rrjetet tona sociale facebook dhe instagram Shoppingtv.al.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Kasetofon per makine me Ekran 7" Touch Screen

7,890 L13,990 L (-44%)

Shto në Kasë