Përshkrim

Kasetofon Sony CDX-GT 490 US

Kasetofon makine me USB

CD dhe DVD

Fishe AUX

I pershtatshem per cdo lloj makine

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kasetofon Sony CDX-GT 490 US – DVD/VCD/CD/MP4/ MP3/SD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products