Përshkrim

Tani mund ta përdorni këtë tas të brendshme prej çeliku inoks për të zëvendësuar tasin  e brendshme origjinale jo ngjitëse.
Të kesh një tas të dytë të brendshme e bën të lehtë dhe të përshtatshëm përgatitjen e shumë pjatave.
Ky produkt mbështetet nga marka e regjistruar tregtare GJS Gourmet, një markë e njohur për pajisjet e kuzhinës. Këto tasa janë ndërtuar që të kenë përçueshmëri të fortë termike, shpërndarje të barabartë të nxehtësisë dhe rezistente ndaj deformimit.  Janë gjithashtu jongjitës, të lehte për t’u pastruar dhe të sigurte në larje enësh.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kazan Inox i Brendshem per Tenxhere Multicooker”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products