Përshkrim

Ene filtruese praktike e cila mund te filtroje uje per te pire dhe per te pergatitur ushqime.
Shija e ushqimeve dhe e pijeve te pergatitura me uje te filtruar ndryshon dukshem.
Redukton perdorimin e shisheve plastike duke respektuar ambjentin.Permban enen, fishekun filtrues dhe manualin e perdorimit.
Kapaciteti total 2.3 litra, kapaciteti filtrues 1.2 litra. Indikator eletronik per perdorimin e fishekut filtrues.
Permban 4 fisheke filtrues.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kit Filtrues Uji + 4 Biflux Laica”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products