Kit Filtrues Uji + 4 Biflux Laica

3,190 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k156-45

Ene filtruese praktike e cila mund te filtroje uje per te pire dhe per te pergatitur ushqime.
Shija e ushqimeve dhe e pijeve te pergatitura me uje te filtruar ndryshon dukshem.
Redukton perdorimin e shisheve plastike duke respektuar ambjentin.Permban enen, fishekun filtrues dhe manualin e perdorimit.
Kapaciteti total 2.3 litra, kapaciteti filtrues 1.2 litra. Indikator eletronik per perdorimin e fishekut filtrues.
Permban 4 fisheke filtrues.

Be the first to review “Kit Filtrues Uji + 4 Biflux Laica”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Kit Filtrues Uji + 4 Biflux Laica

3,190 L

Add to Cart