Kove Vileda per larje Dyshemeje me mekanizem rrotullues

5,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kove per larje Dyshemeje.

Seti perfshin:

1 Kove
1 Shtupe
1 Bisht Shtupe
1 Lecke mikrofiber

Larja e dyshemese behet me e lehte se kurre kove ju ndihmon pasi ka mekanizem rrotullues ne larje dhe shtrydhjen e shtypes

  • Shkopi i shtypes zgjatet sipas deshires dhe fiksohet lehte.
  • E pershtatsheme per cdo siperfaqe, pavarsht kendit apo formave.
  • Permasat: 32x28x-49cm
  • Lecka mikrofibere: per perthirthje perfekte.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kove Vileda per larje Dyshemeje me mekanizem rrotullues”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Kove Vileda per larje Dyshemeje me mekanizem rrotullues