Përshkrim

Ajo cfare ju keni kerkuar, por me nje surprize.

Koke dushi 2n1 dhe me depozite te shampos.

  • Thjeshte rrothullojni 180 grade dhe ju do te keni 2 alternativa te persionit te ujit.
  • Hapsire e posacme  per te hedhur shampon, kjo ju lehteson procesin e larjes jo vetem per ju, por mund ta perdorni edhe per larjen e kafsheve shtepiake.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Koke dushi 2ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products