Koke Dushi me gurëza filtrimi – filtrues uji

990 L1,490 L (-34%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:kk-08

Koka e dushit me gureza filtrimi Seoul Stone

3 lloje te gurezave

1-Sulfite Calcium (White). Krijimi i një joni të ngarkuar negativisht. Ndryshoni ujin në uje mineral që lëshon jonet negative rrjedhjen e gjakut. Beni rregullimin e balancës PH të ujit. 

Guri i Largët Infra-Red (Portokalli). Ulja e papastërtisë së ujit, klorit dhe baktereve që janë burime për flokët e dëmtuara dhe lëkurën e thatë. Heq klorin, bakteret dhe trupat e huaj në ujë, qe demtojne flokët dhe lëkurën. Gjithashtu zvogëlon zbokthin dhe erën e trupit.

Germanium Stone (E zezë) duke lënë lëkurën tuaj të ndjehen të pastër, të butë dhe të hidratuar. Rregullon ujin për të zhdërvjellët qe janë molekula të vogla. Lëkura dhe flokët mund të thithin më shumë minerale. 

Të përshtatshme për të gjithë nga fëmijët në të rritur dhe ata me lëkurë të ndjeshme.

Be the first to review “Koke Dushi me gurëza filtrimi – filtrues uji”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Koke Dushi me gurëza filtrimi - filtrues uji

990 L1,490 L (-34%)

Add to Cart