Përshkrim

Koka e dushit me gureza filtrimi Seoul Stone

3 lloje te gurezave

1-Sulfite Calcium (White). Krijimi i një joni të ngarkuar negativisht. Ndryshoni ujin në uje mineral që lëshon jonet negative rrjedhjen e gjakut. Beni rregullimin e balancës PH të ujit. 

Guri i Largët Infra-Red (Portokalli). Ulja e papastërtisë së ujit, klorit dhe baktereve që janë burime për flokët e dëmtuara dhe lëkurën e thatë. Heq klorin, bakteret dhe trupat e huaj në ujë, qe demtojne flokët dhe lëkurën. Gjithashtu zvogëlon zbokthin dhe erën e trupit.

Germanium Stone (E zezë) duke lënë lëkurën tuaj të ndjehen të pastër, të butë dhe të hidratuar. Rregullon ujin për të zhdërvjellët qe janë molekula të vogla. Lëkura dhe flokët mund të thithin më shumë minerale. 

Të përshtatshme për të gjithë nga fëmijët në të rritur dhe ata me lëkurë të ndjeshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Koke Dushi me gurëza filtrimi – filtrues uji”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products