Përshkrim

Koke rubineti, me nje dizanj modern per nxjerrjen e shpejte te ujit.
Me 3 forma te rrjedhjes se ujit te cilat mund ti zgjidhni vete fale 3 butonave perkates.
Me rrotullim 360 grade per ta levizur lehtesisht ne te gjitha drejtimet.
I pershtatshem per te gjitha llojet e rubineteve.
Instalohet dhe hiqet mjaft lehte.
Kursen ujin deri ne 50 %.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Koke rubineti 360 °”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products