Koke rubineti 360 °

990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: k203-29

Koke rubineti, me nje dizanj modern per nxjerrjen e shpejte te ujit.
Me 3 forma te rrjedhjes se ujit te cilat mund ti zgjidhni vete fale 3 butonave perkates.
Me rrotullim 360 grade per ta levizur lehtesisht ne te gjitha drejtimet.
I pershtatshem per te gjitha llojet e rubineteve.
Instalohet dhe hiqet mjaft lehte.
Kursen ujin deri ne 50 %.

Be the first to review “Koke rubineti 360 °”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.96 3.96 rating from 25 reviews

Menuja kryesore