Përshkrim

Koke ushqyese silikoni natyrale per femije

Seti permban 2 cop

Siguron ndjesin natyrale

Siguron rrjedhje optimale dhe uniforme dhe natyrale te lengjeve.

Permison valvul anti-cervikal parandalon gelltitjen e ajrit te tepert qe mund te shkaktoje dhimbje.

Masa:

  1. S per femije nga 0-6M  me 3 hapje te vogla per qumesht gjiri, caj, uje.
  2.  M per femije nga 0-6M  me 6  hapje te vogla per qumesht gjiri, caj, uje.
  •  S per femije nga 6-18M  me 3 hapje te vogla per qumesht gjiri, caj, uje.
  •  M per femije nga 6-18M  me 6 hapje te vogla per qumesht gjiri, caj, uje.
  • L per femije nga 6-18M  me 9 hapje te vogla per qumesht gjiri, caj, uje.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Koke ushqyese siliconi NUK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products