Përshkrim

  • Mbani large qeni apo macia juaj  nga anti-parazitet.
  • Vendoset si kollare ne qafen e kafshes.
  • 3-4 muaj eshte funksionale dhe jep efekte.
  • 38 cm apo 75 cm mbane large insektet.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kollare Anti-parazit per kafshet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products