Komplet Kuzhine Zepter 72 cope-Thika, Luge, Pirunj

17,490 L22,000 L (-21%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Komplet  Zepter 72 cope
 • 12 Luge Gjelle
 • 12 Pirunj Tavoline
 • 12 Luge Caj
 • 12 Thika Tavoline
 • 12 Pirunj Embelsire
 • 2 Pirunj Mishi
 • 2 Luge Shtrimi
 • 2 Servires Sallate
 • 2 Luge Sheqeri
 • 1 Luge Akullore
 • 1 Garushde Supe
 • 1 Garuzhde e Madhe
Kodi: K86-268 Kategoritë: , , , ,

Ky komplet prej 72 copësh i linjës së argjendit, i cili përfshin 12 copë nga secila: pirun për darkë, lugë darke, lugë sallate dhe thikë darke do të zgjasë me vite për t’u bërë pjesë e kujtimeve tuaja të dashura.

Materiali: Çelik inox 18/10 (I importuar), Trashësia-3.0 mm.Krijuar nga çelik inox i cilësisë së lartë, rezistent ndaj ndryshkut, fortësi të lartë, Pa plumb, pa kadmium, pa BPA të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin. Çeliku inox me një përfundim të ndritshëm dhe me shkëlqim të lartë i reziston ndryshkut dhe zbehjes për të ruajtur shkëlqimin e tij me kalimin e kohës.

Dizajni elegant është i përshtatshëm për pothuajse çdo dekor tavoline.

Dizajni elegant dhe i thjeshtë me përfundim pasqyre reflektuese dhe një stil bashkëkohor doreze me ngulitje unike e bën këtë model vërtet të veçantë.

Dhuratë perfekte për Dasmë,Ditelindje,Vitin e Ri etj I përshtatshëm për larje enësh (me detergjent pa aromë limoni ose agrume).

Shënim: Përdorni detergjent neutral për te shpëlarë kompletin,ju lutemi mos përdorni kurrë kimikate të forta alkaline ose oksiduese të forta, si p.sh. sodë buke, pluhur zbardhues, hidroklorur natriumi.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Komplet Kuzhine Zepter 72 cope-Thika, Luge, Pirunj”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Komplet Kuzhine Zepter 72 cope-Thika, Luge, Pirunj

17,490 L22,000 L (-21%)

Shto në Kasë