Përshkrim

Ky komplet prej 72 copësh i linjës së argjendit, i cili përfshin 12 copë nga secila: pirun për darkë, lugë darke, lugë sallate dhe thikë darke do të zgjasë me vite për t’u bërë pjesë e kujtimeve tuaja të dashura.

Materiali: Çelik inox 18/10 (I importuar), Trashësia-3.0 mm.Krijuar nga çelik inox i cilësisë së lartë, rezistent ndaj ndryshkut, fortësi të lartë, Pa plumb, pa kadmium, pa BPA të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin. Çeliku inox me një përfundim të ndritshëm dhe me shkëlqim të lartë i reziston ndryshkut dhe zbehjes për të ruajtur shkëlqimin e tij me kalimin e kohës.

Dizajni elegant është i përshtatshëm për pothuajse çdo dekor tavoline.

Dizajni elegant dhe i thjeshtë me përfundim pasqyre reflektuese dhe një stil bashkëkohor doreze me ngulitje unike e bën këtë model vërtet të veçantë.

Dhuratë perfekte për Dasmë,Ditelindje,Vitin e Ri etj I përshtatshëm për larje enësh (me detergjent pa aromë limoni ose agrume).

Shënim: Përdorni detergjent neutral për te shpëlarë kompletin,ju lutemi mos përdorni kurrë kimikate të forta alkaline ose oksiduese të forta, si p.sh. sodë buke, pluhur zbardhues, hidroklorur natriumi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Komplet Kuzhine Zepter 72 cope-Thika, Luge, Pirunj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products