Përshkrim

Kompresor ajri per fryerje.

Perdoret per goma makinash, bicikletash, motorrash, per topa dhe komerdare.

Tensioni: DC 12 V.

Kabllo 2,8 m qe mund te vendoset te fisheku i cigares se makines.

Permasat: 18 cm x 18 cm x 6.5 cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompresor Ajri Makine Forme Gome”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products