Përshkrim

Udhëtoni pa shqetësime!

Fryni gomat e automjetit tuaj   në çdo kohë dhe kudo me kompresorin portativ të ajrit Xiaomi Mi!

Kompresori portativ i ajrit Xiaomi Mi përmban një sensor dixhital presioni që mat automatikisht presionin gjatë pompimit dhe e shfaq atë në ekranin LED.

Është i pajisur me elektrik dore për fryrje emergjente gjatë natës.

Pompën portative të ajrit Xiaomi Mi mund ta përdorni për biçikleta, makina, motoçikleta, topa, dyshekë, etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompresor Portativ Xiaomi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products