Kondicioner ECCOWIND 2300Watt

7,490 L8,500 L (-12%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K133-82

Kondicioner Eccowind me 2300 Watt me opsionin e jonizimit per mos tharjen e ajrit duke e bere akoma me shume funksional.

Lehtesisht i montueshem ne mur. I pershtatur per tu perdorur ne cdo stine te vitit. Ambjent komod ne stinen e dimrit duke siguruar ngrohje maksimale dhe ne stinen e veres mund ta perdorni per ambjent sa me te fresket. Elemente ngrohje qeramike PTC me cilësi të lartë.
Mbulon deri ne 35 metra katror.

-Per sigurine tuaj kondicioneri mundeson fikjen automatike ne rast mbinxehje.
–Çelësi ndezës / fikës dhe ekran LCD / LED për shfaqjen e kohëmatësit dhe temperaturës.
–Telekomandë e përshtatshme: Aktiv / Joaktiv / Nivelet e ngrohjes / Lëkundja / Kohëmatësi / Temperatura.
–Furnizimi me energji me telekomandë: Bateri CR2025 (te cilat nuk përfshihen).
Përmasat: 65 x 25 x 14.5 cm.

GARANCIA 12 Muaj!

Be the first to review “Kondicioner ECCOWIND 2300Watt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Kondicioner ECCOWIND 2300Watt

7,490 L8,500 L (-12%)

Add to Cart