Përshkrim

Kondicioner Eccowind me 2300 Watt me opsionin e jonizimit per mos tharjen e ajrit duke e bere akoma me shume funksional.

Lehtesisht i montueshem ne mur. I pershtatur per tu perdorur ne cdo stine te vitit. Ambjent komod ne stinen e dimrit duke siguruar ngrohje maksimale dhe ne stinen e veres mund ta perdorni per ambjent sa me te fresket. Elemente ngrohje qeramike PTC me cilësi të lartë.
Mbulon deri ne 35 metra katror.

-Per sigurine tuaj kondicioneri mundeson fikjen automatike ne rast mbinxehje.
–Çelësi ndezës / fikës dhe ekran LCD / LED për shfaqjen e kohëmatësit dhe temperaturës.
–Telekomandë e përshtatshme: Aktiv / Joaktiv / Nivelet e ngrohjes / Lëkundja / Kohëmatësi / Temperatura.
–Furnizimi me energji me telekomandë: Bateri CR2025 (te cilat nuk përfshihen).
Përmasat: 65 x 25 x 14.5 cm.

GARANCIA 12 Muaj!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kondicioner ECCOWIND 2300Watt”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products