Përshkrim

Kondicioneri portativ qe nuk ka nevoje per tuba,2000 W.

Ju sjellim super-kondicionerin shume ekonomik FIRST AUSTRIA.

JONIZON ajrin pra nuk e than.

E transportoni nga njera dhome ne tjetren dhe ngroh cdo ambjent deri ne 20-25 m2 ose 60 m3.

Produkti me i shitur kete sezon. Kapeni tani kete super-mundesi.

Permes teknologjise se pllakes se qeramikes ai kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin.

Vetem vareni ne mur, vendoseni ne prize e percaktoni temperaturen.

Grancia: 12 Muaj garanci

https://www.youtube.com/watch?v=hj1oS7hm6-A

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kondicioner First Austria FA-5571-8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products