Kondicioner First Austria FA-5571-8

11,900 L12,990 L (-8%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

13 in stock

Kodi:K85-62

Kondicioneri portativ qe nuk ka nevoje per tuba,2000 W.

Ju sjellim super-kondicionerin shume ekonomik FIRST AUSTRIA.

JONIZON ajrin pra nuk e than.

E transportoni nga njera dhome ne tjetren dhe ngroh cdo ambjent deri ne 20-25 m2 ose 60 m3.

Produkti me i shitur kete sezon. Kapeni tani kete super-mundesi.

E kombinuar per 5 ore ne dite i ndezur eshte rreth 60 -70 leke ne dite ndryshe nga 120-150 leke ne dite qe konsumon nje kondicioner normal per te njejtat ore pune.

Temperatura mberrin rreth 30 grade san je kondicioner standard. Ka opsionin Cool/warm/hot wind selection.

Permes teknologjise se pllakes se qeramikes ai kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin.

Vetem vareni ne mur, vendoseni ne prize e percaktoni temperaturen.

1- Aerotermi me ekran LCD dhe me pllake qeramike.
2- Funksion me 1 apo 2 nivele
3- Konsum 1 kw/ore ne nivelin e pare dhe maks 2 kw/ore ne nivelin maksimal aq sa nje ngrohese e vogel.
4- Opsioni Swing per levizjen e flatrave
5- Opsioni Timer per gradimin dhe fikjen pas 1-8 oresh.                                               6- Punim i qete dhe pa zhurme 61 (db)A – 50 Hz
7- Funksion mbrojtjes nga mbinxehja                                                                     8- Telekomande dhe manual
9- 1 vit garanci

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kondicioner First Austria FA-5571-8”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Kondicioner First Austria FA-5571-8

11,900 L12,990 L (-8%)

Shto në Kasë