Kondicioner Inverter Haier 12000Btu AS35TAMHRA/1U35YEMFRA

59,900 L69,900 L (-14%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Kapaciteti ftohës (btu/h): 2.730 – 12.286
 • Kapaciteti i ngrohjes (btu/h): 2.730 – 14.330
 • Klasa e energjise: Α+++
 • Kompresori: Inverter DC
 • Standati: WiFi
 • Lenda: Gaz R32 eko-ftohës
 • Funksioni: Vetëpastrim i fuqishëm,Modaliteti i gjumit
 • Modaliteti: Ultra i qetesi
 • Certifikuar: Eurovent
 • Shpërndarja e ajrit: Smart
 • Kohëmatës: 24h
Kodi: K84-107 Kategoritë: ,

Seria e kondicionerëve Tide Green është zgjidhja e duhur për të marrë kushtet më ideale në hapësirën tuaj me fleksibilitet dhe rehati të veçantë!

Funksionimi krejtësisht i qetë i ventilatorit në 18dB siguron përdorimin e saj gjatë ditës pa zhurmën më të vogël në mënyrë që të shijoni aktivitetet tuaja dhe të flini në kushte të qetësisë absolute, ndërsa klasa e energjisë A+++ siguron performancë mbresëlënëse si dhe nivele maksimale të kursimit të energjisë dhe konsumi i reduktuar në rrymën e shtëpisë tuaj.

Dizajni special i kondicionerëve përfshin funksione të avancuara si ‘Shpërndarja e Ajrit Smart’ që siguron mbulimin efikas të hapësirës dhe zgjedhjen e drejtimit specifik të ajrit për të shmangur ekspozimin e drejtpërdrejtë ndaj tij.

Funksioni i pastrimit i cili siguron heqjen drastike të pluhurit nga njësia e brendshme duke ruajtur pastërtinë dhe zgjatjen e jetëgjatësisë së kondicionerit por edhe duke siguruar performancë mbresëlënëse.

Marka: Haier

Modeli: AS35TAMHRA/1U35YEMFRA

Kapaciteti ftohës (btu/h): 2.730 – 12.286

Kapaciteti i ngrohjes (btu/h): 2.730 – 14.330

Klasa e energjise: Α+++

Kompresori: Inverter DC

Standati: WiFi

Lenda: Gaz R32 eko-ftohës

Funksioni: Vetëpastrim i fuqishëm,Modaliteti i gjumit

Modaliteti: Ultra i qetesi

Certifikuar: Eurovent

Shpërndarja e ajrit: SmartKohëmatës: 24h

Dimensionet (njësia e brendshme): 82 x 19.5 x 28 cm

Dimensionet (njësia e jashtme): 70 x 24.5 x 54.4 cm

Pesha neto (njësia e brendshme): 8,2 kg

Pesha neto (njësia e jashtme): 23,5 kg

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kondicioner Inverter Haier 12000Btu AS35TAMHRA/1U35YEMFRA”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Kondicioner Inverter Haier 12000Btu AS35TAMHRA/1U35YEMFRA

59,900 L69,900 L (-14%)

Shto në Kasë