Përshkrim

Seria e kondicionerëve Tide Green është zgjidhja e duhur për të marrë kushtet më ideale në hapësirën tuaj me fleksibilitet dhe rehati të veçantë!

Funksionimi krejtësisht i qetë i ventilatorit në 18dB siguron përdorimin e saj gjatë ditës pa zhurmën më të vogël në mënyrë që të shijoni aktivitetet tuaja dhe të flini në kushte të qetësisë absolute, ndërsa klasa e energjisë A+++ siguron performancë mbresëlënëse si dhe nivele maksimale të kursimit të energjisë dhe konsumi i reduktuar në rrymën e shtëpisë tuaj.

Dizajni special i kondicionerëve përfshin funksione të avancuara si ‘Shpërndarja e Ajrit Smart’ që siguron mbulimin efikas të hapësirës dhe zgjedhjen e drejtimit specifik të ajrit për të shmangur ekspozimin e drejtpërdrejtë ndaj tij.

Funksioni i pastrimit i cili siguron heqjen drastike të pluhurit nga njësia e brendshme duke ruajtur pastërtinë dhe zgjatjen e jetëgjatësisë së kondicionerit por edhe duke siguruar performancë mbresëlënëse.

Marka: Haier

Modeli: AS35TAMHRA/1U35YEMFRA

Kapaciteti ftohës (btu/h): 2.730 – 12.286

Kapaciteti i ngrohjes (btu/h): 2.730 – 14.330

Klasa e energjise: Α+++

Kompresori: Inverter DC

Standati: WiFi

Lenda: Gaz R32 eko-ftohës

Funksioni: Vetëpastrim i fuqishëm,Modaliteti i gjumit

Modaliteti: Ultra i qetesi

Certifikuar: Eurovent

Shpërndarja e ajrit: SmartKohëmatës: 24h

Dimensionet (njësia e brendshme): 82 x 19.5 x 28 cm

Dimensionet (njësia e jashtme): 70 x 24.5 x 54.4 cm

Pesha neto (njësia e brendshme): 8,2 kg

Pesha neto (njësia e jashtme): 23,5 kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kondicioner Inverter Haier 12000Btu AS35TAMHRA/1U35YEMFRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products