Përshkrim

Pajisja përdor një gaz ftohës jashtëzakonisht ekologjik R32 për punën e tij.

Hulumtimet e fundit tregojnë se kondicionerët Haier janë numri 1 në botë për nga numri i pajisjeve të lidhura dhe të kontrolluara nga distanca nëpërmjet internetit me një pjesë tregu prej 30.5%.

Kondicionerët serisë Tundra kanë një linjë minimaliste që i lejon ata të përzihen në mënyrë perfekte me çdo dhomë.Inxhinierët kanë përdorur disa funksione dhe zgjidhje inovative, dhe seria Tundra Plus është gjithashtu VetëPastër për heqjen e ndotësve të avulluesit.

Funksioni i Vetepastrimit:Ky funksion parandalon akumulimin e sedimentit që ndodh në avullues gjatë funksionimit të tij.

Ky sediment nxit rritjen e baktereve dhe ndikon në cilësinë e ajrit. Vetë-pastrimi, duke përdorur ajër të lagësht, ngrin sipërfaqen e avulluesit dhe heq papastërtitë gjatë shkrirjes.

Për më tepër, të dyja njësitë (të jashtme dhe të brendshme)janë pajisur me këtë funksion.

Përparësitë e përdorimit të funksionit Self Clean në kondicionerin Haier Tundra Plus: ajër i pastërkondicioner nuk ka baktere, kondicioner i pastër me efikasitet të lartë të energjisë, avullues i ndotur mund të zvogëlojë kapaciteti ftohës deri në 15-30% përdorim ekonomik dhe i përshtatshëm, nuk ka nevojë për pastrim manual.

Modeli Indoor: AS50TDDHRA-CL

Modeli Outdoor: 1U50MEFFRA

Kontrolli: Wifi

Konsumi i energjise ne ftohje: 1.460kW

Konsumi i energjise ne ngrohje: 1.400kW

Kapaciteti ftohës: Btu/hr 17,060

Klasa e performancës ftohje: A+++

Klasa e performancës ngrohje: A++

Lloji i ftohesit: Gaz R32

Temperatura e punes: -15/+48

Certifikuar: Eurovent

Filter per vrasjen e baktereve: Po

Niveli i zhurmave njesia brendshme Max: 57dB

Niveli i zhurmave njesia jashtme Max: 65dB

Qarkullimi fryres i ajrit: 900 м3

Dimensionet: 100.8 x 22.5 x 31.8

Pesha e njesise brendshme: 11.6 Kg

Pesha e njesise jashtme: 32.7 Kg

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kondicioner Inverter 18000Btu Haier AS50TDDHRA-CL / 1U50MEFFRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products