Përshkrim

4 ne 1 Ftohes – Ngrohes – Lageshtues – Pastrues ajri Elektra
Karakteristike e pajisjes eshte se kryn 4 funksione:
Ngrohje
Ftohes ajri
Lageshtues ajri
Pastrues ajri

Kapsaciteti i ujit 11 litra

Per procesin e ftohjes
Ne procesin e ftohjes pajisja eshte me tre nivele shpejtesie perkatesisht te ulet, mesatare dhe te larte.
Pajisja perdor ftohjen me uje ose me akull per ftohje me te fresket dhe me teknologjine e humidifikimit, mund te ule temperature e ventilatorit te ajrit dhe te rrise
lageshtine duke parandaluar tharjen e ajrit.
Pajisja mbulon 20 -25 m2 hapsire.

Per procesin e ngrohjes
Per te kaluar ne procesin e ngrohjes duhet qe niveli te jete me i larti, pasi 2 nivelet e uleta dhe e mesmja nuk jane funksionale per procesin e ngrohjes.
Fuqia ne ngrohje arrin nga 800 W deri ne 1800 W.
Rrota ne pjesen e poshtme qe ju japin mundesine ta levizni kudo ne ambientin tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kondicioner Portativ 4n1 Elektra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products