Përshkrim

Kondicioner Hoffman ben te mundur ngrohjen, ftohjen, lageshtimin e ajrit,dhe pastrimin e tij.

Pervec te tjerash me ane te vetive jonike pastron ajrin nga pluhurat dhe eleminon mikrobet.

Dizajn praktik dhe kompakt qe mbulon nje siperfaqe te konsiderueshme ambienti.

Lehte per t’u perdorur me komandat e butonave te telekomandes.

Gjithashtu eshte i pajisur me panel kontrolli me touch ne pjesen e siperme te trupit te tij per perdorim me te lehte.

Mund ta vendosni ne timer per 12 ore fale programimit.

Fletet e levizshme te ventilimit mundesojne furnizim me ajer me kend te gjere.

I pershtatshem si per ambientet e shtepise apo zyrave tuaja, ky kondicioner do te jete zgjidhja optimale ne cdo stine.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kondicioner Portativ 4n1 Hoffman”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products