Kondicioner Portativ First Austria FA-5571-1

8,000 L9,990 L (-20%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kodi: k85-111

Sistem EKO, i cili kursen energjine elektrike

👉GARANCI 12-Muaj
✔️Fuqia ngrohese 2000 watt.
✔️Ekran digital.
✔️Portativ, mund ta zhvendosni sa here qe deshironi pa lodhje.
✔️Sistem PTC siguron ngrohje efektive dhe te shpejte, me mbrojtje nga mbinxehja.
✔️Fikje automanike sapo sinjalizon dritaren e hapur.
✔️Percaktoni ditet dhe oret qe ju deshironi ta lini ndezur. psh nga e hena ne te premte , ora 08:00-21:00 .✔️Permasat: 59 × 14 × 22.5 cm

Zgjedhja juaj per kete dimer.
Ndihuni te ngrohte.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kondicioner Portativ First Austria FA-5571-1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Kondicioner Portativ First Austria FA-5571-1

8,000 L9,990 L (-20%)

Shto në Kasë