Përshkrim

Kondicioner portativ per ruajtjen e nje temperature optimale.

Materiali i brendshem eshte prej qeramike e cila ngrohet shpejt dhe shperndan temperaturen ne menyre te njetrajtshme.

Eshte shume i lehte per tu transportuar dhe montuar.

Me ane te telekomandes behet e mundur,ndryshimi i temperatures dhe levizja fleteve per shperndarjen e avullit.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kondicioner Portativ Mega Max Germany”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products