Përshkrim

Korigjues per shpinen dhe qafen “Smart Sensor Corrector” – korse per shpinen qe ju vjen ne ndihme per nje qendrim, shpine te drejte.

Korse per shpinen per shpinen qe ndihmon ne reduktim te dhimbjeve muskulore pervec qafes edhe shpines ndikon edhe ne shpatullat tuaja .

Rrip per shpinen i cili ju ndihmon te keni nje trup te shendetshem dhe mos te kompleksoheni me veten tuaj me dhimbjet e shpines dhe qendrimin e gabuar.

Eliminon dhimbjet muskulore, te shpines dhe shpatullave ne shtyllen kurrizore.

Te cilat ju mbajne te ngurte dhe ju bejne te mos jeni komod per shkak te dhimbjeve qe perjetoni.

I pershtatshem per meshkuj dhe femra dhe per të gjitha moshat per tu perdorur.

Korigjuesi per shpinen dhe qafen  do te behet nje lloj “manuali” per ju sepse fal tij ju do te mesoni zakone te reja qendrimi dhe te ecuri.

Korse per shpinen qe i jep trupit tuaj pikerisht ate qe i duhet.

Fale tij ju do te ndiheni me te lehte ne levizje, me te clodhur dhe te pranueshem me veten tuaj.

Ky produkt eshte iduaur nga materiali i najlonit qe ne menyre qe te ofroje elasticitet.

Gjithashtu ju mund ta vishni ate edhe poshte rrobave pa e kuptuar qe e keni te veshur dhe pa ju bezdisur.

Kushtet e përdorimit jane teper te lehta per t’u arritur dhe mund të bëni aktivitete fizike pa asnje problem.

Korrigjuesi ka modelin më të fundit induktiv, ai do t’ju lejojë të rregulloni sjelljen e saktë përmes rikujtuesit të dridhjeve, në vend të përmbajtjes së rripit tradicional të korrigjimit.

Përdor një bateri litiumi polimer 500 mAh dhe mund të përdoret për rreth 15 ditë pas 2 orësh karikim, është e lehtë të karikosh duke lidhur kabllon USB.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Korigjues për shpinën dhe qafën me sensor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products