Përshkrim

“Koshi Maya” i markes Pali, eshte vendi ideal per te fjetur qetesisht bebet tuaja gjate 6 muajve te pare te jetes ose deri ne 9kg.

Falë pranisë së rjetës në pjeset anesore krevati është gjithmonë i ajrosur mirë dhe është e mundur që gjithmonë ta keni nën kontroll fëmijën.

Per sigurinë e fëmijës tuaj është e rëndësishme që shiritat të jenë shtrirë mirë dhe të varur në shtrat dhe që nuk ka hapësira midis shtratit tuaj dhe krevatit te femijes.

Miratohet nga 0 deri në 6 muaj (ose 9 kg), i lehtë për tu montuar dhe çmontuar, i lehtë për tu lëvizur falë 4 rrotave të kthyeshëm (përfshirë 2 me frena),niveli ulet shpejt dhe me lehtësi, 2 dritare rrjetë në anët, lartësi e rregullueshme me 6 pozicione për tu përshtatur me llojet e ndryshme të shtratit, rripat e përfshirë, dyshek jo të përfshira.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kosh Maya Pali”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products