Kosh Maya Pali

24,000 L28,000 L (-14%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-145

“Koshi Maya” i markes Pali, eshte vendi ideal per te fjetur qetesisht bebet tuaja gjate 6 muajve te pare te jetes ose deri ne 9kg.

Falë pranisë së rjetës në pjeset anesore krevati është gjithmonë i ajrosur mirë dhe është e mundur që gjithmonë ta keni nën kontroll fëmijën.

Per sigurinë e fëmijës tuaj është e rëndësishme që shiritat të jenë shtrirë mirë dhe të varur në shtrat dhe që nuk ka hapësira midis shtratit tuaj dhe krevatit te femijes.

Miratohet nga 0 deri në 6 muaj (ose 9 kg), i lehtë për tu montuar dhe çmontuar, i lehtë për tu lëvizur falë 4 rrotave të kthyeshëm (përfshirë 2 me frena),niveli ulet shpejt dhe me lehtësi, 2 dritare rrjetë në anët, lartësi e rregullueshme me 6 pozicione për tu përshtatur me llojet e ndryshme të shtratit, rripat e përfshirë, dyshek jo të përfshira.

Be the first to review “Kosh Maya Pali”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

24,000 L28,000 L (-14%)

Add to Cart