Kosh per bebe PALI Savana

15,000 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k62-148

Koleksioni i ri “SAVANA” përfshin këtë shportë për fëmijë të bukur dhe të dizajnuar në mënyrë të hollësishme.
Seti përfshin: shportë me doreza të bëra me gjethe palme të thurura, shportë që mbulon materialin e jashtëm 100% pambuk, mbushje të bërë nga 100% poliester, dyshek për bebe dhe jastëk të bërë me 100% material të jashtëm pambuku, mbushje 100% poliester.

Kosh Pali i kompletuar per femije, perdoret nga 0 muaj.
Eshte komod me nje ngjyre neutrale qe perdoret per vajza dhe djem.
Dimensionet: 82x50x30 cm.

Be the first to review “Kosh per bebe PALI Savana”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Kosh per bebe PALI Savana

15,000 L

Add to Cart