Përshkrim

Koleksioni i ri “SAVANA” përfshin këtë shportë për fëmijë të bukur dhe të dizajnuar në mënyrë të hollësishme.
Seti përfshin: shportë me doreza të bëra me gjethe palme të thurura, shportë që mbulon materialin e jashtëm 100% pambuk, mbushje të bërë nga 100% poliester, dyshek për bebe dhe jastëk të bërë me 100% material të jashtëm pambuku, mbushje 100% poliester.

Kosh Pali i kompletuar per femije, perdoret nga 0 muaj.
Eshte komod me nje ngjyre neutrale qe perdoret per vajza dhe djem.
Dimensionet: 82x50x30 cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kosh per bebe PALI Savana”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products