Përshkrim

Kosh per te lozur Lusso Parcogiochi – CAM

Per femije deri ne 15 kg..

Koshi mbeshtet ne 4 pika.

Shtoja apo tapeti perbehet nga material pambuku..dhe ka kafshe dhe figura miqesore..

Tapet apo shtroja  mund te perdoret edhe vecmas.

Koshi perbehet me rrjete rreth e rrotull  qe femija gjate momentit qe lozin te jete i sigurt..te mos rrezohet.

Mbulese e levizshme dhe lahet ne 30 grade, po shume e  lehte per tu pastruar mjafton nje sfungjer.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kosh per te luajtur Lusso Parcogiochi – CAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products