Përshkrim

Kove praktike per perdorim ne shtepi apo kudo tjete.
Material silikoni dhe dizanj qe paloset cka ben qe te mos kufizoje hapsiren tuaj kur nuk e perdorni.
Ideale per kuzhine, tualet.
Madhesia: 60 x 80 cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kosh portativ silikoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products