Kosh portativ silikoni

2,190 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K151-80

Kove praktike per perdorim ne shtepi apo kudo tjete.
Material silikoni dhe dizanj qe paloset cka ben qe te mos kufizoje hapsiren tuaj kur nuk e perdorni.
Ideale per kuzhine, tualet.
Madhesia: 60 x 80 cm.

Be the first to review “Kosh portativ silikoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore