Përshkrim

Kosh portativ me 50 topa per te vegjlit tuaj.
Per moshat 6-42 muaj.
Dimensionet: 148 x 66.5 x 64cm.
Material cilesor dhe shume i qendrushem.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton ““Kosh Portativ per Femije””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products