Përshkrim

Kosmodisku është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i testuar klinikisht, i cili redukton deri në 80% dhimbjen e shpinës, pa asnjë efekt anësor.

✔️Qetëson dhe relakson muskujt e lodhur.
✔️Redukton dhimbjet e shpinës dhe mesit.
✔️Krejtësisht natyral, krijon nje pikë takimi me pikën e dhimbjes duke e qetësuar atë.
✔️Shoqëruesi juaj i vazhdueshëm gjatë punës, gjumit apo ushtrimeve fizike.
✔️I sigurt, efektiv, i thjeshtë, i rehatshëm dhe plotësisht i rregullueshëm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kosmodisk “Spine Massager””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products