10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Kosmodisk “Spine Massager”

990 L1,490 L (-34%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:F068

Kosmodisku është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i testuar klinikisht, i cili redukton deri në 80% dhimbjen e shpinës, pa asnjë efekt anësor.

✔️Qetëson dhe relakson muskujt e lodhur.
✔️Redukton dhimbjet e shpinës dhe mesit.
✔️Krejtësisht natyral, krijon nje pikë takimi me pikën e dhimbjes duke e qetësuar atë.
✔️Shoqëruesi juaj i vazhdueshëm gjatë punës, gjumit apo ushtrimeve fizike.
✔️I sigurt, efektiv, i thjeshtë, i rehatshëm dhe plotësisht i rregullueshëm.

Be the first to review “Kosmodisk “Spine Massager””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Kosmodisk "Spine Massager"

990 L1,490 L (-34%)

Add to Cart